Bude nová verze aplikace?

Určeno pro zařízení s operačním systémem Google Android
Radim
Site Admin

Re: Bude nová verze aplikace?

Post by Radim » 28.01.2014 18:03

I kdyby, tak to neznamená, že pro nějaké "menší" město bude k dispozici jiná předpověď než pro jiné (větší), které je poblíž. Jak jsem psal a je popsáno i zde, síť referenčních bodů je pevná a zatím dost omezená (což se brzo změní).

Nehledě na to že i samotný výpočet modelu je prováděn pouze! pro tyto referenční body (jak je popsáno) a to, co se se prezentuje jako údaje pro místo mezi němi, je vždy jen interpolace dat - to platí vždy a pro úplně všechny modely vč. těch dostupných na webu atp.
Model prostě nemůže počítat hodnoty pro každý pár metrů - to by výpočet netrval hodiny, ale roky.

radegast

Post by radegast » 14.03.2014 06:17

Tak na tohle už musím reagovat:
Radim wrote:...Vím, že uživatelé Androida si tak nějak zvykli že mají buď (skoro) všechno zadarmo a nebo to prostě ukradnou,.....
Radim wrote:...(i když víme že Android komunita nemá s nelegálností obsahu problémy)....
Co to tu furt ku*va meleš?!
Mám tomu rozumět, že "Podle sebe soudím tebe", nebo jak?
LG Nexus 5X, 7.1.1

Radim
Site Admin

Post by Radim » 14.03.2014 10:19

Ale ale, vždyť to je notoricky známá a statisticky dokázána věc. Netvrdím, že jsem vždy všechny aplikace poctivě nabyl, tedy ještě pro systém WM, což je podle mého něco jako "děda Android". Valná většina uživatelů Androida to tak prostě dělá a nemá s tím problém a co je dle mého nejhorší, už ani vývojové společnosti a nemluvím o Googlu samotném, proti tomu nic moc nedělají. A je taky spousta (ano spousta) lidí, kteří záměrně do Androida jdou a jedním těch taháků je právě ona možnost nelegálního obsahu. Nebudeme si nic nalhávat, kdo tvrdí opak, tak je demagog...

No a pokud zrovna ty jsi "mimo škatulku", tím lépe a patří ti můj obdiv ... osobně, taky bych měl asi v té záplavě ilegálního softu zdarma co dělat, abych se udržel a místo toho je nakupoval...

radegast

Post by radegast » 14.03.2014 12:04

Radim wrote:...No a pokud zrovna ty jsi "mimo škatulku", tím lépe a patří ti můj obdiv ... osobně, taky bych měl asi v té záplavě ilegálního softu zdarma co dělat, abych se udržel a místo toho je nakupoval...
Aha, takže: "Podle sebe soudím Tebe.".
Nevím co je na tom k obdivování. Pro rohlíky si taky chodím do krámu a platím za ně. A naopak, zase já jsem rád, když mi každý měsíc přijdou peníze na účet za mou práci.
Nevím proč bych měl pirátit, když se ceny většiny aplikací pohybují do 100,- Kč, spíš je to všechno 1-2 € nebo USD, takže do pajdy. To opravdu nestojí za to hledat warez a to stále dokola, protože upirátěné aplikace se neaktualizují via Market.
A těch pár dražších co stojí třeba 3 kila a víc, kancelářské balíky, navigace a pod, zas nemám problém jednorázově koupit, když jejich nákup je "na celý život". Mimochodem, i takový kancelářský balík běžně za 300,- se dá v "akci" koupit třeba i za dvacku.
A takový Sygic má každou chvíli (vánoce, Valentýn, prázdniny) slevovou akci cca -30%
LG Nexus 5X, 7.1.1

Radim
Site Admin

Post by Radim » 14.03.2014 12:30

Nikdo nemluví o tobě, tak nebuď vztahovačný. Jsi-li poctivý tak se nemáš proč čertit. Bohužel, proti tobě stojí zástupy těch poctivých už poněkud méně.
FAKT.

lampet

Post by lampet » 26.05.2014 18:50

Zdravím, chtěl bych se zeptat, kdy bude k dispozici verze Meteoservis a Meteoservis Pro. Na stránkách http://www.softimage.cz/products/meteos ... s/android/ i na facebooku zatím o těchto edicích není nic psáno. Rád si zaplatím za kvalitní program. Děkuji za odpověď.

Radim
Site Admin

Post by Radim » 27.05.2014 08:36

Přesně ještě nejsem schopen říci nějaký (alespoň přibližný) termín, jelikož na verzi pro OS Android dělá kolega Vlastík, ale pokud vím, je vše skoro v závěrečné fázi. Špatnou zprávou ale je, že momentálně není moc času k dotáhnutí do konce, jelikož naše pracovní povinnosti (jež nás oba živí) jsou prostě přednější. Snahou samozřejmě je vše dokončit co nejdříve, ale nikoliv za každou cenu (třeba zbytečných chyb apod.). Také co se týče vývoje pro Android, není zde moc "růžových" věcí a tak vše trvá o poznání déle než třeba na platformě WP.

MartinN

Post by MartinN » 22.07.2014 12:53

Vzhledem k tomu že v současné době používám obě verze Meteoservisu (na lite se mi líbí možnost přepnutí počasí dny/hodiny a přístup do budíku včetně hodin - graficky ne tak "úžasné" jako jiné app o počasí, ale na druhou stranu přehledné a funkční, obzvlášť často využívám vstup do nastavení budíku po kliknutí na hodiny - super. Na staré verzi je pak předpověď na 4 dny, takže používám 1x4 vidget ze "staré" verze.), opravdu bych uvítal std a zejména pro verzi, kterou bych rád koupil.

... jen poznámka k předchozí diskuzi: na mém prvním androidím telefonu řadu let zpátky jsem taky instaloval custom rom, zháněl "free" app apod. Postupem času ale chuť stále něco zhánět, měnit apod. ubývala a ubývala a nyní má na novém telefonu jen pár aplikací které opravdu využívám a nedělá mi problém si zakoupit jejich vyšší verze pro více funkcí, nepřítomnost reklam a bezproblémovou aktualizaci. ... a myslím si, že takových jako já, bud více.
LG G2, Stock ROM 4.4.2

Post Reply