reset telefonu

Určeno pro zařízení s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
Petr309

reset telefonu

Post by Petr309 » 08.01.2015 12:33

Zdravím Vas Radime
Po restartlu mého telefonu Lumia 800 jse mně nedaří stáhnout zdarma Vaši aplikaci Meteoservis Pro, kterou jsem řádně zaplatil. Nabízí to pouze možnosti uhradit přes kartu a operátora. Všech sedmi placených aplikací jsem aktualizoval bez problému. Děkuji za radu a postup.
Petr

Radim
Site Admin

Re: reset telefonu

Post by Radim » 08.01.2015 14:31

Taky zdravím

Pokud používáte pořád stejné LiveID (email pro MS account), tak můžete zakoupenu aplikaci kdykoliv nainstalovat znovu a bez nutnosti ji znovu koupit. Prostě ve Store zvolíte "Koupit" a pak systém sám zjistí, že jste aplikaci již zakoupil a bez placení ji normálně nainstaluje.To platí i pro Meteoservis (i pro všechny ostatní aplikace).

Tak by to mělo normálně fungovat. Já osobně s tím ale nic neudělám a pokud jste opravdu použil původní MS-ID, tak je chyba na straně Store a zřejmě jde dočasný problém. Doporučuji chvíli posečkat a také vypnout a zapnout telefon (restart).
Zkuste to taky přeinstalovat z webu https://www.windowsphone.com/cs-cz/stor ... ignin=true

Problémem také může být nesprávně nastavený region. např. jste to kupovat když jste měl region na US a teď máte ČR nebo naopak.

Pokud to nebude nebude fungovat, zkuste se podívat do Historie instalovaných aplikací, jestli ji tam vidíte.
Pokud vše selže, budete to muset řešit s podporou MS.

Post Reply