Pozadí na zamykací obrazovce

Určeno pro zařízení s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
hlava

Pozadí na zamykací obrazovce

Post by hlava » 16.12.2015 10:23

Dobrý den, mění se prosím nějak samo pozadí zamykací obrazovky? Včera jsem si nastavil Windows Phone Album, natáhnul se obrázek a dnes je pořád stejný. Nebo se mění jen z některých alb?

Děkuji za info

Radim
Site Admin

Re: Pozadí na zamykací obrazovce

Post by Radim » 16.12.2015 12:48

K dispozici je několik různých poskytovatelů obrázků pro zamykací obrazovku, jak již víte.
Volba "Windows Phone Album" slouží k ručnímu výběru obrázku z obrázků uložených v zařízení. Obrázek, který takto vyberete, bude na zamykací obrazovce stále, dokud nevyberete jiný a nebo jiného poskytovatele.
Jinými slovy, v tomto režimu se obrázky nemění, nevybírají se z alba nějak náhodně apod. Prostě je fixně jako pozadí použit vámi vybraný obrázek.

Ostatní poskytovatele obrázků (např. Bing či 500px atd.) vyberte v případě, kdy chcete každý den dostávat a vidět na zamykací obrazovce obrázek nový - což se děje automaticky, vždy jakmile je k dispozici nový obrázek dne, nejčastěji okolo 8-10 hodiny ranní (pokud jste připojeni k Internetu).

hlava

Post by hlava » 16.12.2015 19:36

Moc děkuji za odpověď. To mi vůbec nedošlo, jelikož při výběru Windows Phone Album se automaticky neotevře prohlížeč obrázků, ale vybere se nějaký s bouřkovým mrakem ani nevím odkud, tak toto mě zmátlo. Myslel jsem, že WP Album je nějaký internetový zdroj obrázků.

Ještě jednou děkuji za odpověď.

Radim
Site Admin

Post by Radim » 16.12.2015 19:44

Ano, to je výchozí obrázek dodávaný s aplikací. O kousek níž je další tlačítko Změnit obrázek, kde vyberete z vašich alb ten,který chcete.

Post Reply