Migrace na jiný LIVE účet

Určeno pro zařízení s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
bopa

Migrace na jiný LIVE účet

Post by bopa » 07.02.2013 22:29

Dobrý večer
Mám zakoupenou verzi PRO a jsem s ní nadmíru spokojen.
V nejbližší době budu donucen změnit svůj prioritní LIVE účet na telefonu a tudíž se ptám na možnost migrace z jednogo účtu na druhý... Starý účet již nebude běžně používán a rád bych si tuto skvělou aplikaci převedl pod účet nový.
Je to možné a nebo mám prostě smůlu a pokud chci aplikaci PRO využívat, musím si prostě zakoupit další novou verzi?

PS: Migrace účtů u MS selhala, to jsem již zkoušel :-(

Díky za re

Radim
Site Admin

Re: Migrace na jiný LIVE účet

Post by Radim » 08.02.2013 10:38

Bohužel, já neovlivním chování LiveID účtu u Microsoftu, ke ktéremu jsou vázány licence software ani nemohu do tohoto principu zasahovat apod. Jediným řešením je migrace starého LiveID na nové a získat tím možnost používat již zakoupené aplikace na novém zařízení/účtu.
Budete to ale muset vyřešit přímo s Microsoftem - jiná cesta není. Doporučuju telefonicky se obrátit na podporu MS.

bopa

Post by bopa » 09.02.2013 21:50

Diky, myslel jsem si to :o(. S tou migraci jsem bohuzel moc nepochodil... utcite ne dle mych predstav .. Asi mi nezbude nic jineho, nez koupit dalsi verzi... ta puvodni proste holt nebude pouzivana...

Radim
Site Admin

Post by Radim » 10.02.2013 13:30

Bohužel. Opravdu ale doporučuji telefonický kontakt, skrz který se většinou vše podaří vyřešit.

Post Reply