změna místa na Praha

Určeno pro zařízení s operačním systémem Windows Phone
Radim
Site Admin

Re: změna místa na Praha

Post by Radim » 31.01.2014 08:42

Nechápu jak by to mělo či mohlo souviset.
To, že je daná aplikace v seznamu (historii) nakoupených pod MS účtem není záležitostí aplikace jako takové. Sám mám několik aplikací, které jsem instaloval či koupil a v historii se mi od jisté doby nezobrazují.
Pokud to tedy nějak souvisí, tak netuším jak - moc tomu ale nevěřím.

PS. Vámi popisovaná chyba s "resetem" pouze místa jsem zatím nezaregistroval ani na svém ani na dalších 3 sledovaných zařízeních. Nikdo jiný (z ostatních několika tisíc uživatelů) tuto chybu ani neoznámil. Tož nevím...

Radek

Post by Radek » 31.01.2014 11:27

Neznám fungování aplikací pod WP, ale domníval jsem se, že tam existuje nějaká kontrola toho, zda aplikace je zakoupená - na to mě ukazoval poměrně značný interval chyby. A pokud je tam nesoulad, aplikace zůstala nainstalovaná a funkční, ale resetovala se do default stavu.
Už Vás s tím nebudu trápit, pokud jsem jediný.

P.S.
Jak řešit opětovnou instalaci, když se aplikace jeví jako nezakoupená? Psal jste , že se Vám to také stalo...

Radim
Site Admin

Post by Radim » 31.01.2014 14:04

Předpokládám, že jako u mne u spousty jiných aplikací co mám instalovaných, je to jen chyba v seznamu aplikací (které se zobrazují na webu). Prostě tu aplikace najděte na Store (nejlépe přímo z telefonu) a pokud se bude stále tvářit, že ji ještě nemáte koupenou (tj. bude tam tlačítko "koupit" nikoliv "sdílet") tak dejte prostě znovu Koupit. Pak bude systém chvíli ověřovat a následně by měl zobrazit informaci (něco jako) "aplikaci jste již v minulosti zakoupili....". Pokud ale bude pokračovat proces klasickým nákupem, tj. potvrzení stržené částky atd., tak je něco špatně (operaci tedy stornujte).

Post Reply