Chyba při stahování aktualizace

Určeno pro zařízení s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
skellet

Chyba při stahování aktualizace

Post by skellet » 08.08.2014 10:33

Dobrý den,

před dvěma dny mi selhalo stahování aktualizace, hlásí chybu c101a7d1. Ve stejný čas jsem se také zapojil do Developer Preview programu a do přístroje jsem instaloval WP 8.1 Update 1. Mohlo by to souviset?

Zkoušel jsem aplikaci i kompletně odinstalovat a celou stáhnout znovu, ale pokus skončil stejnou chybou s tím rozdílem, že jsem přišel o jinak funkční aplikaci, aktuálně ji dost postrádám, je výtečná :)

Předem děkuji za reakci.

Radim
Site Admin

Re: Chyba při stahování aktualizace

Post by Radim » 08.08.2014 11:19

Zdravím

Zřejmě jde o nějakou dočasnou chybu na straně obchodu Store.
Taky prosím ověřte, zda máte nastaven stejný jazyk a hlavně region na telefonu, tedy ten samý, pro který jste aplikaci původně zakoupil.

Přesvěčte se taky, zda není Meteoservis "ve frontě" stahování na Store. Pokud ano, stahování zrušte (podržením a volbou Storno či Zastavit).

Aplikaci zcela odinstalujte, pokud ještě nemáte a poté nainstalujte znovu přes Store.

Mrkněte se taky tady: http://answers.microsoft.com/en-us/winp ... 6edf63e52d

skellet

Re: Chyba při stahování aktualizace

Post by skellet » 08.08.2014 13:51

Tak snad to bude vážně jen nějaká dočasná chyba... Zkusil jsem zrušit z fronty, odinstalováno jsem již měl, restartovat telefon a stáhnout znovu. Tentokrát se kód chyby změnil na: 80004005

Oblast i jazyk mám stále nastaven na Českou republiku, resp. češtinu.

Zkoušel jsem také instalovat jiné aplikace a šlo to bez problémů. Povedlo se také nainstalovat aplikaci Meteoservis Lite, ale chybí mi tam jisté funkce.

Post Reply