Customizace a live tile

Napište své zkušenosti s používaním aplikace MeteoStation. Svěřte zde své přání, návrhy na zlepšení aplikace či přidání nových funkcí...
Post Reply
biosek

Customizace a live tile

Post by biosek » 29.04.2017 17:40

Ahoj,
napsal jsi tu MeteoStation fakt pekne. Sam jsem programator a mel jsem v planu napsat neco hezciho na Netatmo Weatherstation nez je od vyrobce, ale predbehl jsi me. :)
- Jen me napadla takova myslenka, ze pro nekoho muzou byt dulezite jine udaje, tak kdyby slo prehazovat poradi odshora dolu urcitych udaju (teplota, CO2, vlhkost, atd)
- Zaroven k teto myslence by bylo moc hezky na vyber jakou informaci z daneho view zobrazit v live tile. Nyni live tile zobrazuje teplotu, ja bych radeji videl CO2 (ale to je jen moje preference)

Kdyby jsi potreboval nejakou pracovni silu, tak jestli to mas napsany v C#, tak bych ti nabidl sve sluzby zdarma, protoze jde o vec, ktera mi je blizka. :) Muj profil kdyztak: https://www.linkedin.com/in/jakubsuchybio

Diky Kuba

Radim
Site Admin

Re: Customizace a live tile

Post by Radim » 01.05.2017 14:47

Díky za podněty. O podobných možnostech jsem také uvažoval a postupně jistě bude možno si informace "uspořádat" dle vlastních priorit. Také rozšíření možností LiveTile je v plánu. Jen doplním, že již nyní je možno na LT zobrazit údaj o CO2, stačí vypnout volbu používat jednoduchou dlaždici. Samozřejmě v plánu je dokonalejší přizpůsobení, to ale později.
Za nabídku spolupráce také děkuji, třeba ji v budoucnu využiji...

Post Reply