Kritický problém nelze zakoupit

Napište své zkušenosti s používaním aplikace MeteoStation. Svěřte zde své přání, návrhy na zlepšení aplikace či přidání nových funkcí...
Post Reply
comodore

Kritický problém nelze zakoupit

Post by comodore » 16.05.2018 21:45

Dobrý den,
Ve windows 10 Microsoft Store nelze zakoupit tuto aplikaci. Vše funguje. Cache jsem promazal. troubleshooter hlásí vše OK a vše krom tohoto funguje.

Image
Po kliknutí na koupit se stránka refreshne a tak to je pokaždé. Zkouším to nyní z jiného zařízení.

Obe Win 10, jedno pro druhé home. 1803 update

Ještě přídám informaci: i na třetím PC s 1803 stejný problém.
A v hodnocení mají lidé podobný problém.
Když jsem software zkoušel tak se mi velmi líbil, a rád bych jej používal i nadále. Peníze mám a rád bych je koupil i do jiných účtů.
Ideálně kdyby se dala pořídit hromadná licence.

Radim
Site Admin

Re: Kritický problém nelze zakoupit

Post by Radim » 16.05.2018 23:18

Zkuste nainstalovat jinou aplikaci. Mi to tak dělá u spousty dalších jiných, i na mobilu.
V každém případě to neni problém aplikace ale MS Storu se kterým já nic neudělám...

Zítra se na to ještě podívám.

comodore

Post by comodore » 17.05.2018 08:00

Jiné aplikace OK

EDIT: No možná že je chyba na straně store. ZKusil jsem náhodně nainstalovat appku ze storu a to samé. a to u free appky. konkrétně nějaký microsoft sudoku

Radim
Site Admin

Post by Radim » 17.05.2018 08:54

OK, takže jsem zřejmě našel způsob nápravy - tedy alespoň u mne to zabralo.
Stačí se v aplikaci Store odhlásit (klik na můj obrázek vedle pole pro hledání, vybrat účet a dát Odhlásit), zavřít, pak spustit Store aplikaci znovu a přihlásit se zpátky ke svému MS účtu. Voilà.... ;)

Ještě mi prosím řekni, kde jsi našel, že "v hodnocení mají lidé podobný problém"? Kde přesně?
Nic jsem totiž nenašel, snad kromě jednoho případu kdy dotyčnému nešlo zakoupit, což je jiný problém...

comodore

Post by comodore » 17.05.2018 19:18

Díky moc za pomoc. Ano máte pravdu píše pouze že mu nejde zakoupit.

Post Reply