Meteoservis 2.0 pro Google Android [Lite]

Zde najdete informace o nových verzích aplikace a různá jiná oznámení. Také se zde můžete k nové verzi vyjádřit, pochválit ji atd.
Post Reply
User avatar
Radim
Site Admin
Posts: 463
Joined: 16.12.2008 18:59
Location: Opava
Contact:

Meteoservis 2.0 pro Google Android [Lite]

Post by Radim » 04.01.2014 13:26

Po dlouhém čekání, přichází na svět zcela nová verze pro platformu Google Android. Nová generace této aplikace přichází hned s několika novinkami. Když teď odhlédnu od nových funkcí či možností samotné aplikace, je tou největší změnou rozdělení do několika edicí. Aplikace je nově k dispozici v několika edicích, které se liší svými možnostmi a množstvím zobrazovaných údajů. Bezplatná edice Meteoservis Lite je určena pro nenáročné uživatele, kterým nevadí méně informací či omezení některých funkcí. Naopak, pro náročnější uživatele je určena edice Meteoservis Pro, která obsahuje komplexní informace o aktuálním počasí.

Aktuálně je k dispozici pouze edice Lite! Další dvě edice, tedy Standard a Pro, budou k dispozici později.

Meteoservis pro OS Android doznal ve verzi 2.0 celkem významých změn uživatelského prostředí. V aplikaci samozřejmě najdete novinek více a také se rozšířil okruh zobrazovaných informací. K dispozici je například mapa bleskové aktivity v Evropě. A již brzy bude v nejvyšší edici k dispozici i nástroj pro analýzu předpovědi počasí, který na své dokončení ještě čeká. Samozřejmě se počítá s vývojem a rozšiřováním aplikace.


Článek k vydání této verze
Oficiální stránky aplikace Meteoservis
Diskuzní fórum k aplikaci
Fanklub aplikace na Facebooku

Image Image Image Image

User avatar
Radim
Site Admin
Posts: 463
Joined: 16.12.2008 18:59
Location: Opava
Contact:

Re: Meteoservis 2.0 pro Google Android [Lite]

Post by Radim » 07.01.2014 09:17

Dnes vyšel malý update na verzi 2.02

* úprava vzhledu grafů
* oprava ukládání kompenzace
* další opravy chyb

Post Reply