Problem s aktualizaci radarovych snímků

Informace o výpadcích v aktualizaci dat, radarových snímků atd. Zde můžete výpadek služby také oznámit.
Post Reply
espejc
Posts: 1
Joined: 21.03.2009 16:16

Problem s aktualizaci radarovych snímků

Post by espejc » 09.09.2013 14:13

Aplikaci jsem používal hodné dlouho, už na Windows Mobile na MDA Variu, ale poslední dobou pozoruji chyby, jedna v předpovědi ale hlavně dnes mi vůbec nejde aktualizovat radarové snímky. S aplikaci jsem byl velmi spokojeny ale začíná byt k ničemu. Budu ras za nápravu, chápu ze he aplikace sponzorována jen z darů, ale bylo by fajn kdyby byla funkční jako byla dříve..
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
Radim
Site Admin
Posts: 463
Joined: 16.12.2008 18:59
Location: Opava
Contact:

Re: Problem s aktualizaci radarovych snímků

Post by Radim » 09.09.2013 16:25

Vzhledem k tomu, že od ranních hodin nefungují vůbec stránky ČHMÚ (http://www.chmu.cz), tak se nemůžete divit, že nejsou ani radarové snímky v jiných aplikacích (ve všech). S tím já (ani ostatní správci jiných meteo aplokací) bohužel nic nesvedu, jak jistě chápete, protože radary vlastní ČHMÚ a je tudíž poskytovatelem dat. Podobných výpadků je bohužel v poslední době hodně, ale problém není na straně aplikace ale prostě v tom, že radaru nefungují - NIKDE.

Kdybyste se podíval do informací "o aplikaci" tak tento výpadek zjistíte a navíc se zde snažím informovat o podobných problémech a výpadcích. Taky byste to zjistil, kdybyste si pozorněji přečetl informace na oficiálních stránkách aplikace tj. https://www.softimage.cz/products/meteoservis/faq/

Nezapomínejte, že jde stále jen o předpověď počasí a aplikace nemůže ovlivnit chování přírody. Prezentovaná předpověď počasí je výstupem numerických modelů, takže se ne vždy stoprocentně shoduje s realitou. Ostatně, tak to u prognózy chodí.

Post Reply