Nejlepší meteo-aplikace

Napište své zkušenosti s používaním aplikace Meteoservis. Svěřte zde své přání, návrhy na zlepšení aplikace či přidání nových funkcí...
Post Reply
User

Nejlepší meteo-aplikace

Post by User » 19.02.2009 13:44

Tuto aplikaci považuji za jednu z nejlepších v meteo oblasti.Skvělá synchronizace, rychlost aplikace,ovládání. Autorům jen a jen poklonu. Díky.

Radim
Site Admin

Re: Nejlepší meteo-aplikace

Post by Radim » 19.02.2009 13:53

Nevím jestli je nejlepší, ale i tak díky ... ;)
... budu se snažit ji k dokonalosti přivést.

RobertV

Post by RobertV » 27.05.2010 12:35

Naprosto souhlasím s prvním příspěvkem. Osobně jsem již vyzkoušel plno aplikací stejného zaměření, včetně několika trialových verzí "profi" placených programů a mohu říci, že tento je pro mě osobně nejlepší ze všech. Jak ve smyslu personalizace a plné kontroly nad programem (hlavně nad aktualizacemi), tak ve smyslu skutečně pravého poslání programu tohoto typu - aktuální a co nejreálnější meteo data k dané lokaci. Zde když ráno v osm vidím, že bude nad Prahou v pět odpoledne :bourka: tak beru rovnou deštník a jen vyjímečně je tato akce zbytečná 8-)

Robert

Kasprik

Post by Kasprik » 03.12.2010 23:42

Dodrý večer. Aplikace to je pěkná a jednoduchá, jen nechápu jednu věc a to, že jsem musel ukončit verzi 1.80 a nainstalovat novou 2.0 aby mě to stahovalo aktualizace když v nové verzi prakticky nic nového není. To že si můžu do vzhledu dát modrou, zelenou a černou barvu neberu. Nebo že je trochu větší mapa ČR na radarové snímky taky neberu. Trochu jiné ovládání taky není moc velká změna. Graficky jsem žádný podstatný rozdíl nezaznamenal.
Jinak nechci schazovat tuto aplikaci, protože jí používám a je plně dostačující a fungující. jen nechápu ten podstatný rozdíl mezi 1.80 a 2.0.

Radim
Site Admin

Post by Radim » 05.12.2010 15:08

Kasprik wrote:Dodrý večer. Aplikace to je pěkná a jednoduchá, jen nechápu jednu věc a to, že jsem musel ukončit verzi 1.80 a nainstalovat novou 2.0 aby mě to stahovalo aktualizace když v nové verzi prakticky nic nového není. To že si můžu do vzhledu dát modrou, zelenou a černou barvu neberu. Nebo že je trochu větší mapa ČR na radarové snímky taky neberu. Trochu jiné ovládání taky není moc velká změna. Graficky jsem žádný podstatný rozdíl nezaznamenal.
Jinak nechci schazovat tuto aplikaci, protože jí používám a je plně dostačující a fungující. jen nechápu ten podstatný rozdíl mezi 1.80 a 2.0.
Rozdíl je a je celkem dost velký. Jak navenek tak i uvnitř, A zvláště kvůli úpravám a změnách uvitř je nutný pro všechny přechod na novou verzi - změnil se totiž zásadně přístup k datům.
Více a vlastně vše o změnách ve verzi 2.0 je v tomto článku: http://magazin.softimage.cz/meteoservis ... si-pocasi/

1maros

Post by 1maros » 11.02.2011 17:06

Zdravim autory a mam prosbu. Neprehodnotili by jste svoje rozhodnuti a nezchodili by jste tuto aplikaci i pro android v1.6? Je nas jeste myslim dost s G1, kteri jsme nerootovali a byli by jsme za Meteoservis moc vdecni. Dekuji ;)
:jasno:

Radim
Site Admin

Post by Radim » 13.02.2011 15:07

S podporou Androidu od verze 1.6 to je spíš špatné, ale vyjádřit by se měl k tomu hlavně kolega Vlastik, který o tom bude vědět určitě více.

Post Reply