Velikost Today pluginu

Napište své zkušenosti s používaním aplikace Meteoservis. Svěřte zde své přání, návrhy na zlepšení aplikace či přidání nových funkcí...
Post Reply
vitk

Velikost Today pluginu

Post by vitk » 20.12.2010 11:14

Zdravím,
předně bych chtěl poděkovat za existenci Meteoservisu, předpověď počasí takovýchto kvalit jsem nikde jinde nenašel. Na jedné straně všechny potřebné informace, na druhé pak přehledné, intuitivní ovládání bez zbytečných grafických "vylepšení" (díky nimž rostou hardwarové nároky a na displej vejde polovina informací). To vše jako freeware.
Měl bych dotaz - nebyla by do budoucna možnost nastavení menší výšky Today pluginu? Zejména na QVGA dipleji by velmi potěšila např. volitelná redukce velikosti na polovinu. Možná by stačilo jen umístit text (den, teplotu) namísto nad a pod ikonu vedle ní. Odpadla by tak nutnost úpravy stávajících obrázků.
Pokud již podobný dotaz zazněl, pak se omlouvám, že jsem jej přehlédnul. Díky.

Radim
Site Admin

Re: Velikost Today pluginu

Post by Radim » 20.12.2010 14:33

No, podobný dotaz zde už asi zazněl, ale to je fuk.
Výška je fixně nastavena na 60 pixelů, což mi moc teda nepřijde - jinak by tam nevlezly ani ikony. Se změnou či možností volby nepočítám, jelikož tento typ integrace není moc rozšířený a na Today jej používá hodně málo lidí. Z těch několika by chtěl někdo mít plugin větší, někdo zase úplně malý....

vitk

Re: Velikost Today pluginu

Post by vitk » 20.12.2010 14:46

Ok, chápu. I tak díky za rychlou reakci.

Post Reply