Integrace do kalendáře - WP7

Napište své zkušenosti s používaním aplikace Meteoservis. Svěřte zde své přání, návrhy na zlepšení aplikace či přidání nových funkcí...
Post Reply
qwido
Posts: 10
Joined: 30.09.2011 16:36

Integrace do kalendáře - WP7

Post by qwido » 18.04.2012 07:26

Předem bych chtěl poděkovat za perfektní app (koupil jsem plnou verzi), už se bez ní nehnu na krok :D

Teď k mému dotazu. Nevím jestli je to vůbec technicky možné, tedy jestli to OS dovoluje, ale chtěl bych se zeptat, zda by bylo možné aplikaci propojit s kalendářem podobně jako to mělo HTC Sense na WM 6.5.x. Tedy v kalendáři mám místo konání zchůzky a protože pracujeme v 90% venku, tak kdybych tam potřeboval i předpověď nu danou hodinu nebo časové rozmezí, nemusel bych pracně v aplikaci zadávat nové místo, hledat předpověď a následně zase zadat defaultní místo, které chci na dlaždici.

Děkuji za odpověď ;)

User avatar
Radim
Site Admin
Posts: 463
Joined: 16.12.2008 18:59
Location: Opava
Contact:

Re: Integrace do kalendáře - WP7

Post by Radim » 18.04.2012 08:33

Bohužel nic takového není v OS Windows Phone 7.x možné. Aplikace nemá možnost jakkoliv zasáhnout do prostoru vyhrazeného jiné aplikaci. A za druhé ani není k dispozici MS API, které by umožňovalo nějakou smysluplnou práci s kalendářem apod. Jestli se něco změní ve WP 8 netuším.
Nicméně alespoň jako "záplata" by mohlo posloužit to, že v dalších verzích se plánuje možnost "oblíbených lokací" a tak bude možno rychle zvolit jiné místo/město z tohoto seznamu. Do budoucna je také v plánu podpora více míst současně a samozřejmě také tzv. dynamického místa, tedy zobrazení předpovědi pro aktuální GPS polohu.

Post Reply