Automatické skrytí jedné záložky

Napište své zkušenosti s používaním aplikace Meteoservis. Svěřte zde své přání, návrhy na zlepšení aplikace či přidání nových funkcí...
Post Reply
mdas

Automatické skrytí jedné záložky

Post by mdas » 11.10.2012 11:45

Můžete prosím v další verzi opravit tuto chybu:

V případě, že si vypnu zobrazování všech grafů, zůstává v aplikaci stále viditelná prázdná záložka "Aktuální stav počasí".

Při listování záložkami musím vždy přejít přes tuto nevyužívanou což je obtěžující.

Děkuji

Radim
Site Admin

Re: Automatické skrytí jedné záložky

Post by Radim » 11.10.2012 12:25

Abych pravdu řekl, nepočítal jsem s tím, že si někdo vypne zobrazení úplně všech informací v sekci Aktuální stav počasí. V budoucnu se plánuje, že zde budou např. i varování systému SkyWarn a další důležité informace.
Nezobrazovat tuto stránku v současném (logickém) pojetí aplikace jednoduše nelze, takže změnu čekejte zřejmě až v okamžiku přepracování této sekce někdy v budoucnu.

mdas

Post by mdas » 12.10.2012 11:13

Tak Vám asi udělám radost. Koupil jsem plnou verzi Vaší aplikace a mám zapnuté aktuální teploty a synoptickou mapu, tak to už prázdné není.

K čemu se ale připojuji, je doplnění časů východu a západu slunce. To je věc, obzvláště na jaře a na podzim, kterou dost postrádám.

Děkuji

Radim
Site Admin

Post by Radim » 12.10.2012 11:41

To je pěkné, díky ;)

Časy východu/západu slunce nejsou z pohledu vývoje počasí a předpovědi nijak zvlášť relevantní, takže tato informace tu zatím není. Několik málo lidí by podobnou informaci přivítala, takže se tím jistě v budoucnu budu zabývat a přidám do aplikace. Kdy to však bude si teď netroufám odhadnout. Pěkný den.

Post Reply