MeteoStation 16.8.1

Zde najdete informace o nových verzích aplikace a různá jiná oznámení. Také se zde můžete k nové verzi vyjádřit, pochválit ji atd.
User avatar
Radim
Site Admin
Posts:463
Joined:16.12.2008 18:59
Location:Opava
Contact:
MeteoStation 16.8.1

Post by Radim » 28.07.2016 14:08

Verze 16.8.1
V nové verzi byla přidána podpora pro modul anemometru (větroměr).
Je-li stanice tímto senzorem vybavena je zobrazena aktuální rychlost a směr větru. V grafu je také zobrazena průměrná rychlost a nárazy větru.
Přidána byla také podpora pro různé měrné jednotky. Jednotky pro zobrazování veličin zvolte v nastavení aplikace.
Dále byl přidán italský a španělský překlad + další drobná vylepšení a opravy chyb.

Image

Ve verzi 16.7.1:
Byla přidána podpora modulu srážkoměru. Je-li stanice tímto senzorem vybavena, zobrazí se také graf srážek. Zobrazeno je také množství srážek za poslední hodinu a za celé období.
Podpora pro tzv. testovací účet, což je určeno zejména pro nové uživatele, kteří zatím nemají vlastní NetAtmo účet. Po omezenou dobu můžete, pro účely vyzkoušení, využít interní testovací účet služby NetAtmo, který je platný pouze pár hodin. Pro další užívání aplikace se prosím přihlaste vaším vlastním účtem.
Možnost vypnout tzv. filtrování stanic na stránce Výběr Stanice. Ne každý majitel stanice se postará, aby venkovní modul umístil správně a ne třeba přímo na odpolední slunce. A ne každý majitel si pohraje s dokonalým nastavením a kalibrací dat, která je k dispozici. Samotná služba NetAtmo se snaží průběžně tyto stanice, které vykazují diametrálně odlišné hodnoty než ty v okolí, eliminovat a takzvaně je filtruje. Tento filtr využívá i aplikace MeteoStation. Vypnutím tohoto filtru najdete na mapě více stanic, ale včetně těch špatně umístěných.
Změny UI a vylepšené zobrazení na velkých displejích.
Rozdíl je patrný zejména na PC a velkých displejích tabletů apod.
• Přidán řecký překlad .

Post Reply