MeteoStation 17.2.1

Zde najdete informace o nových verzích aplikace a různá jiná oznámení. Také se zde můžete k nové verzi vyjádřit, pochválit ji atd.
User avatar
Radim
Site Admin
Posts:463
Joined:16.12.2008 18:59
Location:Opava
Contact:
MeteoStation 17.2.1

Post by Radim » 15.02.2017 12:38

Nová verze aplikace MeteoStation 17.2.1 přináší tentokrát spíše méně viditelné novinky, ale i tak jich je poměrně dost. Větší změny proběhly skrytě, na pozadí aplikace. Co je tedy nového:

• Přidána byla funkce automatické aktualizace dat. Pokud aplikace běží na popředí, aktualizují se údaje ve správných intervalech zcela automaticky, takže zobrazená měření jsou vždy aktuální. To je užitečné např. když je tablet používán jako displej NetAtmo meteostanice nebo v dalších podobných případech.
• V případě, že není žádná stanice spojena s daným NetAtmo účtem, je použita tzv. alternativní stanice. Alternativní stanice je první hostovaná stanice, která byla přidána k danému NetAtmo účtu.
• Seznam oblíbených stanic je nyní tříděn podle abecedy.
• Malá dlaždice již funguje správně v obou režimech.
• Grafy jsou ve výchozím stavu zamčeny (stejně jako v mobilní verzi).
• Z důvodu lepší podpory a řešení problémů byla přidána funkce logování.Protokol lze prohlížet na stránce "O aplikaci". Tento log může být v případě potřeby a po předchozí domluvě zaslán k analýze. Prosím, vždy nejprve kontaktujte podporu e-mailem a nebo přes diskusní fórum. Ve výchozím nastavení se logují pouze hlavní aktivity a chyby.
• Přidán ruský překlad.

Další a detailnější informace najdete přímo v aplikaci na stránce "O aplikaci".

Image

Odkazy:
Oficiální stránky aplikace MeteoStation
Diskuzní fórum k aplikaci
Stránky aplikace na Facebooku (English)

Instalace ze Store:
https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh5fwj4

Post Reply